
Дриль-ударник (BL) 18V

Характеристики продукту
- Макс. діаметр свердління (дерево/метал/камінь) 55/15/16 мм

Опис
DCD 996 NT: 18,0-вольтовий акумуляторний ударний дриль з 3 швидкостями (безщітковий). Найновіше покоління XRP з більш ніж на 25% вищою вихідною потужністю та компактнішими розмірами. Більше ніж на 50% довший час роботи від акумулятора та довший термін служби завдяки інноваційній технології безщіткового двигуна. Дуже швидкий прогрес у роботі завдяки оптимально налаштованому 3-швидкісному металевому редуктору зі збільшенням крутного моменту на 20% та збільшеною кількістю обертів холостого ходу до понад 38 000 об/хв. Легке та тривале використання завдяки електроніці безпеки (постійний контроль температури акумулятора та захист від розрядки). Електронне керування швидкістю та частотою ударів, а також обертання за/проти годинникової стрілки. Інноваційна електронна муфта крутного моменту та точний 11-ступінчастий модуль крутного моменту з надійним відключенням. Міцний металевий швидкозатискний патрон 13 мм та автоматичне блокування шпинделя. Інноваційна триступенева світлодіодна лампа з дуже високою яскравістю до 77 люмен та оптимально вирівняним світловим конусом. Її ультракомпактні розміри завдяки інноваційній електронно керованій муфті крутного моменту забезпечують легку роботу навіть у обмеженому просторі. Ергономічна гумова рукоятка забезпечує максимальну безпеку та комфорт. Його можна використовувати з усіма літій-іонними акумуляторами XR 18.0V (не входять до комплекту). Затискач для ременя та магнітний тримач для біт забезпечують безпечне та швидке використання в будь-якій ситуації. Він стандартно постачається в коробці T-STAK і, як базова модель (без акумулятора та зарядного пристрою), ідеально підходить для акумуляторів XR 18.0V або системи DeWALT Akku Plus.
Комплект поставки
- Гачок для ременя
- Магнітний тримач біт
- Регульована додаткова ручка
- T STAK-Box

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Вихідна потужність | 820 Вт |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Максимальний діаметр свердління | (Дерево/Метал/Камінь) 55/15/16 мм |
| Напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | включно з валізою |
| Тип приводу | 3-ступенева |
| Ширина вироби | 135 мм |
| тримач інструменту | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 283 ₴










