
Акумуляторний ударний гайковерт, акумуляторний ударний гайковерт Metabo BSLBL+SSD200LTBL з акумулятором, зарядний пристрій 6066040
25 708 ₴
- В наявності
- Код: 6066040
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

18 Вольт Akku Combo Set 2.8.6 SB 18 L + SSD 18 LT 200 BL
Характеристики продукту
- Макс. діаметр свердління: Ø свердління у сталі: 10 мм, Ø свердління у м'якій деревині: 20 мм, Ø отвору (кам'яна кладка): 14 мм
Опис
Акумуляторний дриль-шуруповерт SB 18 L
• Компактний бездротовий багатофункціональний дриль-шурупокрут для універсального застосування
• Функція ударного свердління для свердління в цегляній кладці
Вбудоване світлодіодне робоче освітлення з функцією післясвітіння для оптимальної яскравості в робочій зоні.
З практичним гачком для ременя та тримачем для біт, можливе кріплення праворуч або ліворуч
Сумісний з усіма 18-вольтовими акумуляторами та зарядними пристроями CAS
Акумуляторний ударний гайковерт SSD 18 LT 200 BL
• Компактний акумуляторний ударний гайковерт із шестигранною головкою 1/4 дюйма та крутним моментом 200 Нм
Унікальний безщітковий двигун Metabo забезпечує швидке виконання роботи та максимальну ефективність у кожному застосуванні.
• Три рівні швидкості/крутного моменту для широкого спектру застосувань
Вбудоване робоче освітлення для освітлення робочої зони
Міцний алюмінієвий корпус редуктора сприяє оптимальному розсіюванню тепла та забезпечує стабільність
З практичним гачком для ременя, регульований вліво/вправо.
Комплект поставки
- Акумуляторний дриль-шуруповерт SB 18 L
- Акумуляторний ударний гайковерт SSW 18 LT 200 BL
- 1 акумулятор Li-Power (18 В/2,0 А·год)
- Літієва акумуляторна батарея (18 В/4 Аг)
- Зарядний пристрій ASC 55.
- MetaBOX 145 л
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,27 кг |
| Діапазон холостого ходу | 1,5 - 6 Нм |
| Кількість ударів | 27 000/хв. хв. 3 750/хв. |
| Максимальний діаметр свердління | Ø свердління сталі: 10 мм, Ø свердління в м'якій деревині 20 мм, Ø отвори (кладка) 14 мм |
| Напруга | 18 В |
| Сходинки крутного моменту | 3 |
| Тип | СБ 18 ЛССД 18 LT 200 BL |
| Тип продукту | Бездротова ударна викрутка |
| тримач інструменту | Внутрішній квадрат 1/4 дюйма (6,3 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 708 ₴
