
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SB 18 LTX-3 BL Q I Metal з кейсом, без акумулятора, без зарядного пристрою 6066042
27 458 ₴
- В наявності
- Код: 6066042
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт SB 18 LTX-3 BL Q I Metal

Характеристики продукту
- Максимальна кількість ходів 38000/хв
- Максимальний діаметр свердління 68 мм
Характеристика
- Надзвичайно міцний свердлильний патрон з функцією повторного затискання для запобігання ковзанню інструменту та забезпечення максимальної концентричності.
- 3. Високошвидкісна передача (макс. 4000 об/хв) забезпечує розширений спектр застосування та ще швидше свердління, особливо в металі.
- Функція ударного свердління в цегляній кладці
- Система Metabo QuickPlus: швидка зміна тримача інструменту та інструменту для гнучкої роботи з максимальним навантаженням.
- Перемиканий імпульсний режим для відкручування застряглих гвинтів та свердління гладких поверхонь
- Precision Stop: Електронна муфта з підвищеною точністю для точної та дбайливої роботи
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
- Електронне захисне відключення: відсутність віддачі при блокуванні дриля – для високого рівня захисту користувача
- Вбудоване світлодіодне робоче освітлення з функцією післясвітіння забезпечує оптимальну яскравість у робочій зоні
- З практичним гачком для ременя та тримачем для біт, можливе кріплення праворуч або ліворуч
- З metaBOX, розумним рішенням для транспортування та зберігання
Комплект поставки
- SB 18 LTX-3 BL Q I Метал
- Швидкозмінний патрон Futuro Top "QuickPlus"
- Додаткова ручка
- Інструмент для втулок
- metaBOX 145 л
- Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Дані про вагу | без батареї |
| Довжина виробу | 258 мм |
| Діаметр фланця | 43 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 68 мм |
| Тип | SB 18 LTX-3 BL Q I Метал |
| Швидкість холостого ходу | 0 - 4000 об./хв |
| Ширина вироби | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 458 ₴

