
DEWALT D25333K SDS-Plus – універсальний перфоратор; 230 В; 950 Вт 6066045
33 350 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066045
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ударний дриль SDS-plus 30 мм

Характеристики продукту
- 950 Вт
- 230В
- Максимальна енергія удару 3,5 Дж
- Макс. діаметр свердління (бетон / сталь / дерево) 30/13/30 мм

Опис
Новий ударний механізм з на 25% більшою енергією удару, ніж у попередньої моделі. Виконайте роботу та захистіть: Безпечна робота без втоми з низьким рівнем вібрації завдяки пружинній ручці, яка відокремлена від інструменту. Виконайте роботу та захистіть: Запатентована, окрема допоміжна ручка для додаткового зниження вібрації. Електронне керування швидкістю та ходом. Універсальне використання завдяки перемикачу швидкості та удару. Ефективний захист від пилу завдяки оптимально герметичному механізму. Гумова рукоятка та збалансована конструкція.
Комплект поставки
- Обмежувач глибини свердління
- Додаткова ручка для зменшення вібрацій
- T STAK™-бокс
- Багатофункціональний перфоратор SDS-plus

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,7 кг |
| Діапазон холостого ходу | 0-1150 об/хв |
| Максимальна енергія удару | 3,5 Дж |
| Максимальний діаметр свердління | (Бетон/стіль/ дерево) 30/13/30 мм |
| Розміри | (Ш x В) 450 мм x 170 мм |
| Ширина вироби | 450 мм |
| висота продукту | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 350 ₴









