
Einhell Professional Power X-Change TP-HD 18/22 D Li BL - Акумуляторний ударний дриль Solo SDS-Plus; 18 В; 3 Аг; літій-іонний
14 333 ₴
- В наявності
- Код: 6066055
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний дриль

Характеристики продукту
- 18 В
- Максимальна енергія удару 2,3 Дж
- Максимальний діаметр свердління

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 3 А·год |
| Ваги | 2,13 кг |
| Максимальна енергія удару | 2,3 Дж |
| Напруга | 18 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 318 x 92 x 213 мм |
| Тип продукту | Акумуляторний ударний дриль |
| тримач інструменту | SDS-Плюс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 333 ₴









