
Акумуляторний ударний гайковерт Makita DTS141RTJ з 2 акумуляторами та зарядним пристроєм 6066069
45 308 ₴
- В наявності
- Код: 6066069
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

18V бездротовий імпульсний викрутка

Характеристики продукту
- Максимальний діаметр свердління

Опис
Надзвичайно тиха робота. Імпульсна технологія забезпечує нижчий рівень шуму. Легкий та компактний дизайн завдяки безщітковому двигуну та компактній системі приводу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 395 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмік. 2 батареї, вмик. зарядний пристрій |
| Ширина вироби | 295 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 308 ₴









