
DEWALT DCH133NT SDS-Plus Акумуляторний багатоцільовий перфоратор; 18 В; літій-іонний; в комплекті з кейсом 6066074
16 433 ₴
- В наявності
- Код: 6066074
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Перфоратор 26 мм/18 В

Характеристики продукту
- 18 В
- Максимальна енергія удару 2,6 Дж
- Макс. діаметр свердління (бетон/метал/дерево) 26/13/30 мм

Опис
Інноваційна технологія безщіткового двигуна — більша потужність, компактніші розміри та довший термін служби. Швидке свердління завдяки оптимально підібраному електропневматичному ударному механізму. Надзвичайно тривалий термін служби завдяки повністю синхронізованій коробці передач. Електронне регулювання швидкості та ходу. Перемикач швидкості та удару для легкого довбання, наприклад, у штукатурці/плитці або свердлінні в цегляній кладці. Великий перемикач для легкого вибору режиму. Гумова рукоятка та збалансована конструкція. Муфта перевантаження для захисту користувача та інструменту. Як базова модель (без акумулятора та зарядного пристрою), ідеально підходить для існуючих акумуляторів XR FLEXVOLT на 18 В або 54 В.
Комплект поставки
- Додаткова ручка
- Обмежувач глибини свердління
- T STAK™-бокс
- Акумуляторний перфоратор SDS-plus
Коментарі
Вага вказана з урахуванням акумулятора. Зверніть увагу, що акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту та повинні бути замовлені окремо для використання виробу, як описано.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,9 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Діапазон холостого ходу | 0-1500 |
| Максимальна енергія удару | 2,6 Дж |
| Максимальний діаметр свердління | (Бетон/метал/дерево) 26/13/30 мм |
| Розміри | (Ш x В) 130 мм x 330 мм |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 433 ₴









