
Bosch Professional GBH 18V-22 X ONECHUCK - Акумуляторний ударний дриль; 18 В; 4; літій-іонний 6066081
37 258 ₴
- В наявності
- Код: 6066081
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний дриль з акумулятором ONECHUCK GBH 18V-22 X, 2 акумулятори GBA 18V 4.0Ah у коробці L-BOXX 136

Характеристики продукту
- 18 В
- Максимальний діаметр свердління

Опис
Акумуляторний ударний дриль ONECHUCK GBH 18V-22 X. GBH 18V-22 X Professional – це потужний інструмент з функціями, які виводять свердління на новий рівень – з винятковою продуктивністю, безпекою та контролем. Потужний безщітковий двигун Bosch 18 В у поєднанні з постійною швидкістю забезпечує просвердлення більшої кількості отворів на одному заряді акумулятора, а вихідна потужність стабільна. Системи контролю KickBack та Vibration Control забезпечують кращий захист користувача від випадкового заклинювання та зменшують вібрацію. Підключення пилососа Auto Power GDE 18V-12/GDE 12 забезпечує роботу без пилу. Він оснащений однозатискним патроном ONECHUCK, придатним для свердел SDS-plus, з круглим хвостовиком та шестигранними свердлами, що дозволяє використовувати його в широкому спектрі застосувань. Завдяки технології ONECHUCK, GBH 18-22 X Professional є найпотужнішим інструментом у своєму класі для ударного свердління та довбання бетону та цегли, а також свердління деревини та сталі. Постійна швидкість, мінімізована вібрація та робоче середовище без пилу роблять роботу легшою та значно ефективнішою. Включає 2 акумулятори GBA 18 В 4,0 Аг (1 607 A35 14R). Професійний швидкий зарядний пристрій GAL 18V-40 (2 607 226 251). Обмежувач глибини L-BOXX 136 1 600 A01 2G0 (1 613 001 009)
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Акумуляторний ударний дриль
- 2 батареї GBA 18V 4.0A
- Швидка зарядка зарядного пристрою
- L_BOXX

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 4 |
| Вага без акумулятора | 2,6 кг |
| Діаметр свердла для дерева | 26 мм |
| Значення вібрації ah (свердління з ударом у бетоні) | 14,7 м/с2 |
| Макс. кількість ударів | 4675 об/хв |
| Напруга батареї | 18 В |
| Похибка вібрації K (свердління з ударом у бетоні) | 1,5 м/с2 |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Частота обертання холостого ходу | 0-1050 об./хв |
| тримач інструменту | ВАНЧАК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 258 ₴









