
Акумуляторний дриль-шуруповерт

Характеристики продукту
- Максимальний діаметр свердління 13 мм

Опис
Потужний акумуляторний дриль-шуруповерт 18 В з безщітковим двигуном для високої продуктивності та тривалого терміну служби, ідеально підходить для складних завдань з крутним моментом до 70 Нм
Ергономічний дизайн з м'якою рукояткою для комфортної роботи та оптимального контролю, включаючи світлодіодне підсвічування для кращої видимості робочої поверхні
22 рівні крутного моменту забезпечують точне регулювання для різних матеріалів та застосувань, від дерева до металу, завдяки міцному металевому швидкозатискному патрону
Функція безпеки RFC (контроль реактивної сили) зупиняє двигун у разі перевантаження, запобігаючи травмам та подовжуючи термін служби інструменту.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Ергономічний дизайн з м'якою рукояткою для комфортної роботи та оптимального контролю, включаючи світлодіодне підсвічування для кращої видимості робочої поверхні
22 рівні крутного моменту забезпечують точне регулювання для різних матеріалів та застосувань, від дерева до металу, завдяки міцному металевому швидкозатискному патрону
Функція безпеки RFC (контроль реактивної сили) зупиняє двигун у разі перевантаження, запобігаючи травмам та подовжуючи термін служби інструменту.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Ремінь
- Гачок
- плюс дриль
- Без батареї

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,58 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Джерело живлення | Літій-іонні акумулятори |
| Діаметр фланця | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 13 мм |
| робоча напруга | 18 В постійного струму |
| Технічні характеристики електроінструменту | Без акумулятора Без зарядного пристрою |
| Функції (електроінструменти) | Безступеневе регулювання швидкості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 133 ₴






