
Транспортний ящик Alutec INDUSTRY 400 13400 (Д x Ш x В) 1532 x 585 x 514 мм 6066091
57 450 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066091
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Транспортна коробка

Характеристики продукту
- Алюмінієвий контейнер з товщиною стінки 1 мм та кутами штабелювання
- Опис цього товару було перекладено автоматично.

Опис
Зовнішні розміри (Д х Ш х В): 1532x585x514 мм, внутрішні розміри (Д х Ш х В): 1500 x 485 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14,7 кг |
| Внутрішня глибина | 550 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип продукту | Транспортний ящик |
| Ширина вироби | 585 мм |
| висота продукту | 514 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 450 ₴


