
Коробка з картатої пластини Alutec 41120 (Д x Ш x В) 622 x 425 x 520 мм 6066094
24 080 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066094
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Картата пластинчаста коробка / транспортна коробка R120

Характеристики продукту
- Зовнішні розміри 622 x 425 x 520 мм

Опис
Коробки розмірів R 37, R 70, R 120, R 234 додатково оснащені кріпильними ременями для зняття навантаження з петель.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 120 літрів |
| Ваги | 11700 г |
| Внутрішня висота | 500 мм |
| Внутрішня ширина | 600 мм |
| Глибина продукту | 422 мм |
| Колір | Срібло |
| Розміри | (Д x Ш x В) 622 x 425 x 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 080 ₴






