
Коробка з картатої пластини Alutec 41312 (Д x Ш x В) 1276 x 525 x 520 мм 6066096
49 410 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066096
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Картата пластинчаста коробка / транспортна коробка R312

Характеристики продукту
- Зовнішні розміри 1276 x 525 x 520 мм
Опис
Коробки розмірами R 250, R 312, R 375, R 470 додатково оснащені газовою пружиною для легкого відкривання кришки, завдяки чому кришка залишається відкритою навіть у разі вітру або нахилу.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 312 літри |
| Ваги | 22700 г |
| Внутрішня висота | 500 мм |
| Внутрішня ширина | 1250 мм |
| Глибина продукту | 500 мм |
| Колір | Срібло |
| Розміри | (Д x Ш x В) 1276 x 525 x 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 410 ₴

