
Транспортний ящик Alutec INDUSTRY 73 13073 (Д x Ш x В) 580 x 385 x 410 мм 6066097
15 840 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066097
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Алюмінієва коробка INDUSTRY 73

Характеристики продукту
- Алюмінієвий контейнер з товщиною стінки 1 мм та кутами штабелювання
- Опис цього товару було перекладено автоматично.

Опис
Зовнішні розміри (Д х Ш х В): 580x385x410 мм, внутрішні розміри (Д х Ш х В): 550x350x338 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,78 кг |
| Внутрішня висота | 381 мм |
| Внутрішня ширина | 550 мм |
| Довжина виробу | 580 мм |
| Колір | Срібло |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | (Д x Ш x В) 580 x 385 x 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 840 ₴


