
Alutec EXTREME 46 41046 решітчаста пластинчаста коробка (Д x Ш x В) 822 x 325 x 210 мм 6066098
15 908 ₴
- В наявності
- Код: 6066098
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Алюмінієва коробка з рифленої пластини EXTREME 46

Характеристики продукту
- Алюмінієва коробка з рифленого листового металу товщиною 3 мм
Опис
Зовнішні розміри (Д х Ш х В): 882 х 325 х 210 мм, внутрішні розміри (Д х Ш х В): 800 х 300 х 190 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 46 л |
| Ваги | 7,76 кг |
| Внутрішня глибина | 300 мм |
| Колір | Срібло |
| Розміри | (Д x Ш x В) 822 x 325 x 210 мм |
| висота продукту | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 908 ₴

