
Транспортний ящик Alutec COMFORT 12092S 12092S (Д x Ш x В) 780 x 385 x 367 мм 6066099
18 310 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066099
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота | 350 мм |
| Внутрішня ширина | 750 мм |
| Довжина виробу | 780 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип продукту | Транспортний ящик |
| Ширина вироби | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 310 ₴
