
Опис
Зовнішні розміри (Д х Ш х В): 780 х 38 х 367 мм, внутрішні розміри (Д х Ш х В): 750 х 350 х 350 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6 кг |
| Внутрішня висота | 350 мм |
| Внутрішня ширина | 750 мм |
| Довжина виробу | 780 мм |
| Колір | Срібло |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | (Д x Ш x В) 780 x 385 x 367 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 108 ₴










