
Коробка з картатої пластини Alutec 41070 (Д x Ш x В) 522 x 375 x 420 мм 6066101
22 640 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066101
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Картата пластинчаста коробка / транспортна коробка R70

Характеристики продукту
- Зовнішні розміри 522 x 375 x 420 мм

Опис
Коробки розмірів R 37, R 70, R 120, R 234 додатково оснащені кріпильними ременями для зняття навантаження з петель.
Характеристика
- Виготовлено з гофрованого листа з алюмінієвого сплаву товщиною 3 мм
- Безпечні ручки: складані та зручні для рук завдяки зручному пластиковому покриттю
- Захист від бризок води завдяки гумовому ущільнювачу
- Ексцентрикові замки з нержавіючої сталі: з вушком для навісний замок
- Ніжки: з внутрішнім різьбленням M10 для постійного кріплення.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 70 літрів |
| Ваги | 8600 г |
| Внутрішня висота | 400 мм |
| Внутрішня ширина | 500 мм |
| Глибина продукту | 350 мм |
| Тип продукту | Коробка з рифленого листового металу |
| Ширина вироби | 375 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 640 ₴








