
Транспортний ящик Alutec COMFORT 140 12140 (Д x Ш x В) 900 x 495 x 367 мм 6066102
21 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066102
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Зовнішні розміри (Д х Ш х В): 900x495x367 мм, внутрішні розміри (Д х Ш х В): 870x460x350 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7,7 кг |
| Внутрішня висота | 350 мм |
| Внутрішня ширина | 870 мм |
| Довжина виробу | 900 мм |
| Колір | Срібло |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | (Д x Ш x В) 900 x 495 x 367 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 200 ₴









