
Транспортний ящик Alutec INDUSTRY 153 13153 (Д x Ш x В) 1182 x 385 x 410 мм 6066103
27 170 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066103
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Транспортна коробка

Характеристики продукту
- Алюмінієвий контейнер з товщиною стінки 1 мм та кутами штабелювання
- Опис цього товару було перекладено автоматично.

Опис
Зовнішні розміри (Д х Ш х В): 1182x385x410 мм, внутрішні розміри (Д х Ш х В): 1150x350x381 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,64 кг |
| Внутрішня висота | 381 мм |
| Внутрішня ширина | 1150 мм |
| Довжина виробу | 1182 мм |
| Колір | Срібло |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | (Д x Ш x В) 1182 x 385 x 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 170 ₴


