
Коробка з картатої пластини Alutec 41234 (Д x Ш x В) 772 x 525 x 645 мм 6066104
36 430 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066104
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Картата пластинчаста коробка / Транспортна коробка R234
Характеристики продукту
- Зовнішні розміри 772 x 525 x 645 мм
Опис
Коробки розмірів R 37, R 70, R 120, R 234 додатково оснащені кріпильними ременями для зняття навантаження з петель.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 234 літри |
| Ваги | 17600 г |
| Внутрішня висота | 625 мм |
| Внутрішня ширина | 750 мм |
| Глибина продукту | 525 мм |
| Колір | Срібло |
| Розміри | (Д x Ш x В) 772 x 525 x 645 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 430 ₴
