
Транспортний ящик Alutec INDUSTRY 425 13425 (Д x Ш x В) 1192 x 790 x 514 мм 6066105
46 740 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066105
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Транспортна коробка

Характеристики продукту
- Алюмінієвий контейнер з товщиною стінки 1 мм та кутами штабелювання
- Опис цього товару було перекладено автоматично.

Опис
Зовнішні розміри (Д х Ш х В): 1192x790x514 мм, внутрішні розміри (Д х Ш х В): 1160x755x485 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14,5 кг |
| Внутрішня висота | 485 мм |
| Внутрішня ширина | 1160 мм |
| Довжина виробу | 1192 мм |
| Колір | Срібло |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | (Д x Ш x В) 1192 x 790 x 514 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 740 ₴


