
Alutec TRUCK 23 41023 шахта з картатої пластини (Д x Ш x В) 425 x 265 x 260 мм 6066107
15 430 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066107
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Алюмінієвий ящик з рифленої пластини TRUCK 23

Характеристики продукту
- Алюмінієва коробка з рифленого листового металу товщиною 3 мм

Опис
Зовнішні розміри (Д х Ш х В): 425x265x260 мм, внутрішні розміри (Д х Ш х В): 400x250x230 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,6 кг |
| Внутрішня глибина | 250 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип продукту | Коробка з рифленого листового металу |
| Ширина вироби | 265 мм |
| висота продукту | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 430 ₴



