
Транспортний кейс VISO з алюмінієвою рамою

Характеристики продукту
- Валіза для різного використання
- Ручки з боків
- Зачинено на 2 замки
- ПВХ підкладка валізи

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 66 л |
| Ваги | 5800 г |
| Внутрішня глибина | 530 мм |
| Колір | чорний срібний |
| Розміри | (Д x Ш x В) 550 x 450 x 310 мм |
| висота продукту | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 333 ₴



