
Валіза VISO на колесах з алюмінієвою рамою

Характеристики продукту
- Алюмінієва рама до 20 кг.
Характеристика
- Міцний корпус для різноманітного використання
- 2 колеса діаметром 60 мм
- Ручки з боків та спереду
- Зачинено на 2 надійних замки
- Обидві частини валізи виготовлені з ПВХ
- Всередині герметично захищено поліуретановою піною

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 66 л |
| Ваги | 5800 г |
| Внутрішня глибина | 480 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип продукту | Транспортний ящик |
| Ширина вироби | 400 мм |
| висота продукту | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 208 ₴




