
Makita;DHR183RTWJ- Бездротовий багатоцільовий перфоратор;18 В;5,0 Аг;літій-іонний;500 Вт;вкл. 2 акумулятори, вкл. зарядний пристрі
45 483 ₴
- В наявності
- Код: 6066127
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний перфоратор Makita DHR183RTWJ для SDS-PLUS 18V / 5.0 Ah, 2 акумулятори + зарядний пристрій з пиловідсмоктуванням DX16 у MAKPAC

Характеристики продукту
- Безщітковий, довговічний та не потребує обслуговування двигун
- Дриль та перфоратор в одній машині з перемикальним ударним механізмом
- Бічна ручка з гасінням вібрації

Опис
Акумуляторний ударний дриль SDS-PLUS з безщітковим двигуном. Має захист від пилу та бризок XPT. Ручка відокремлена від корпусу для ударного свердління з низьким рівнем вібрації. Сила одного удару досягає 1,7 джоулів та свердлить бетон завтовшки до 18 мм. Можна підключити до системи пиловловлення DX16.
Комплект поставки
- Акумуляторний перфоратор Makita DHR183RTWJ
- 2 акумулятори BL1850B 18 В 5,0 Аг
- Швидкий зарядний пристрій DC18RC
- MAKPAC Гр. 4
- Бічна ручка
- Пиловий фільтр DX16
- Глибинний обмежувач
- Глибоко витягнуті деталі

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,9 кг |
| Довжина виробу | 288 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | Сталь 13 ммБетон: 18 ммДерево: 24 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 288 x 89 x 215 мм |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 89 мм |
| висота продукту | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 483 ₴









