
Цифрове реле часу Müller SC 88.40 pro 230V 50-60Hz для DIN-рейки 230 V/AC 2500 W 6066128
17 133 ₴
- В наявності
- Код: 6066128
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Комутаційний комп'ютер SC 88 pro
Характеристики продукту
- Текстове меню та інтуїтивно зрозумілі символи
- Великий дисплей з двома рядками тексту високої роздільної здатності
- Швидке та інтуїтивно зрозуміле програмування
Опис
Müller SC 88.40 pro / Добова та тижнева програма, для вбудованих колекторів та для настінного монтажу.
Характеристика
- 300 місць пам'яті
- Передбачення ручного перемикання
- Безкоштовне блокове програмування днів тижня
- Автоматичний перехід на літній час (встановлено для Європи, Північної Америки та Австралії)
- 300 постійних програм перемикання/відпустки та канікул за датою з функцією Великодня
- Відображення годин роботи та імпульсів керування для кожного каналу та годин роботи пристрою
- Функція таймера
- Переднім кнопкам можна вільно призначити різні функції.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Астрофункція | Немає |
| Запас ходу | 10 років |
| Число каналів | 4 канали |
| Модель із каталогу виробника | SC 88.40 pro 230V 50-60Hz |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Розміри | (Ш x В) 71,5 мм x 90 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип лічильника | цифровий |
| Функція ключа даних | да (необов'язково) |
| Цикли | Да |
| висота продукту | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 133 ₴
