
Акумуляторний перфоратор Makita DHR183Z для SDS-PLUS 18V (без акумулятора, без зарядного пристрою)

Характеристики продукту
- Безщітковий, довговічний та не потребує обслуговування двигун
- Дриль та перфоратор в одній машині з перемикальним ударним механізмом
- Бічна ручка з гасінням вібрації

Опис
Акумуляторний ударний дриль SDS-PLUS з безщітковим двигуном. Має захист від пилу та бризок XPT. Ручка відокремлена від корпусу для ударного свердління з низьким рівнем вібрації. Сила одного удару досягає 1,7 джоулів та свердлить бетон завтовшки до 18 мм. Можна підключити до системи пиловловлення DX16.
Комплект поставки
- Акумуляторний багатоцільовий перфоратор Makita DHR183Z
- Бічна ручка
- Глибинний обмежувач

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Діапазон холостого ходу | 0 - 1100 об./хв |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Максимальний діаметр свердління | Сталь 13 ммБетон: 18 ммДерево: 24 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 288 x 89 x 215 мм |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 89 мм |
| висота продукту | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 308 ₴










