
Реле часу Müller 22744 для монтажу на DIN-рейку MR 28.10 pro 230 В 50-60 Гц, цифрове, 1 канал 6066132
13 808 ₴
- В наявності
- Код: 6066132
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Цифрове реле часу MR 28.10 pro
Характеристики продукту
- Багатофункціональне реле з 20 функціями
- Для встановлення в розподільному щиті
- Тригерний вхід
- Керування текстовим меню
- Проста та швидка експлуатація
- Великий дисплей з трьома рядками тексту
Опис
Müller MR 28.10 pro /
Характеристика
- 1 канал = перемикаючий контакт
- 20 різних функцій
- 10-річний запас ходу
- Діапазон часу від 0,1 с до 999 год
- Мінімальний діапазон налаштування 0,1 с
- Вільно налаштовуваний часовий діапазон
- Захист від нульової напруги
- Перевірка безпеки під час відключення електроенергії
- Лічильник робочих годин
- Вхід зовнішнього перемикача
- Безпека: PIN-код.
- Огляд основних функцій: Формування імпульсів
- через позитивно перемиканий контакт
- за допомогою позитивно розмикаючого контакту
- Генерація ритмів:
- затримка активації
- затримка вимкнення.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідна потужність | 16 А/250 В змінного струму Вт |
| Зовнішній вхід | Да |
| Число каналів | 1 канал |
| Номер за каталогом виробника | 22744 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 63 x 35,8 x 90 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип лічильника | цифровий |
| Ширина вироби | 35,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 808 ₴
