
Столярний стіл Holzmann Maschinen WB210 (Ш x В x Г) 660 x 815 x 2100 мм 6066160
51 260 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066160
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Стіл з масиву дерева для різноманітного використання, ідеально підходить як для професійних, так і для аматорських майстер-класів.
Комплект поставки
- стіл столяра
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 65 кг |
| Глибина продукту | 2100 мм |
| Кількість ліфтів | 1 |
| Кількість субстрату | 1 |
| Матеріал | Гума |
| Розміри (ящики) | 410 х 400 х 90 мм |
| Товщина (робоча пластина) | 38 мм |
| Ширина вироби | 660 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 260 ₴
