
Стіл столярний Holzmann Holzmann Maschinen WB138C, (Ш x В x Г) 1380 x 840 x 620 мм 6066203
26 760 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066203
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Для різних сфер застосування, ідеально підходить для хобі та професійних майстерень.
Характеристика
- Робоча поверхня з каучукового дереваДва стругальні щипціДостатньо місця для зберігання (3 шухляди, 1 коробка)4 гачки для столу та опорні штанги
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 40 кг |
| Глибина продукту | 620 мм |
| Кількість відсіків для зберігання | 3 |
| Максимальна висота | 840 мм см |
| Розміри | (Ш x В x Г) 1380 x 840 x 620 мм |
| Ширина вироби | 1380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 760 ₴


