
Моделюючий зарядний пристрій

Характеристики продукту
- +2 літій-полімерні акумулятори
- Перевірка стану заряду
- Автоматично розпізнає акумулятори Traxxas ID
Опис
Особливо підходить для акумуляторів Traxxas ID.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Оптимізовано для швидкої зарядки LiPo акумуляторів
- вбудований вентилятор
Комплект поставки
- Зарядний пристрій
- 2 літій-полімерні акумулятори
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEAK |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зарядних виходів | 2 |
| Максимальний струм заряджання | 8 А |
| Прапорин балансувальника | Traxxas iD |
| Підходить для (кількість елементів NiCd/NiMH) (мін.) | 5 |
| Підходить для (кількість комірок LiPo/LiIon/LiFe) (мін.) | 2 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 176 x 138 x 57 мм - |
| Тип продукту | Багатофункціональний зарядний пристрій для моделювання |
| Ширина вироби | 138 мм |
| висота продукту | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 983 ₴


