
Багатофункціональний зарядний пристрій Reely V-Charge 240 Quadro 12 A для LiPo, LiIon, LiFePO, LiHV, NiCd, NiMH, свинцево-кислотни
17 133 ₴
- В наявності
- Код: 6066237
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Багатофункціональний зарядний пристрій V-Charge 240 Quadro

Характеристики продукту
- 4 зарядні виходи
- Для 1-6 елементів LiXX / 1-15 кг NiXX
- Асинхронний розподіл електроенергії

Опис
V-Charge 240 DC – це універсальний зарядний пристрій, який забезпечує амбітних моделістів потрібною кількістю заряду для різних типів акумуляторів. Ви можете заряджати чотири акумулятори одночасно, а це означає, що надокучливе очікування на зарядку наступного акумулятора залишилося в минулому. Тип акумулятора та всі параметри заряджання/розряджання повністю регулюються. Зарядний пристрій може працювати як від входу 11-18 В, так і від вбудованого джерела живлення 100-240 В. Чи то вдома, в дорозі чи в аеропорту, V-Charge завжди найкращий вибір.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Високоякісний алюмінієвий корпус РК-дисплей
- Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача
- Сенсорні кнопки
- Вбудований вентилятор
- Вбудовані балансувальники. Можливість розподілу потужності на 4 зарядні виходи.
- Зберігання даних акумулятора
- Різні програми заряджання та розряджання Balanced + заряджання елементів в режимі індивідуального розряджання
- Лічильник LiPo
- Розетки для датчиків температури.
Комплект поставки
- Зарядний пристрій
- Кабель живлення 4 зарядні кабелі з системою Т-подібних роз'ємів
- Інструкції щодо завантаження
Коментарі
Загальна потужність заряджання зарядного пристрою становить 240 Вт. Канали заряджання 1 та 3 або 2 та 4 взаємозалежні.
Можливі такі потужності заряджання:
• Зарядний канал 1 та 2: макс. 120 Вт
• Зарядний канал 3 та 4: макс. 60 Вт
• Зарядний канал 1 та 3: загальна макс. потужність 120 Вт
• Зарядний канал 2 та 4: загальна макс. потужність 120 Вт
• Зарядні канали 1, 2, 3 та 4: загальна максимальна потужність 240 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1650 г |
| Довжина виробу | 205 мм |
| Кількість зарядних виходів | 4 |
| Максимальний струм заряджання | 12 А |
| Номер за каталогом виробника | RE-8264343 |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Підходить для (кількість елементів NiCd/NiMH) (макс.) | 15 |
| Підходить для (кількість комірок LiPo/LiIon/LiFe) (макс.) | 6 |
| Підходить для олив'яно-кислотних акумуляторів макс. | 20 В |
| робоча напруга | 11-18 В постійного струму 230 В змінного струму |
| Технічні характеристики зарядного пристрою | 4 виходи для заряджання |
| Тип роз'єму | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 133 ₴







