
Моделюючий зарядний пристрій Gens ace 25 A для LiPo, LiIon, LiHV, LiFePO, NiMH акумуляторів 6066240
25 008 ₴
- В наявності
- Код: 6066240
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Моделюючий зарядний пристрій

Характеристики продукту
- Підключи та працюй
- Автоматичне розпізнавання
- Набір даних та сховище
- Підтримує нерозумні батареї
- Маленький та легкий

Опис
Компактний зарядний пристрій iMars D1000 розроблений для високоємних LiPo акумуляторів для радіокерованих пристроїв та забезпечує потужність зарядки змінного струму 1000 Вт. Оснащений передовою інтелектуальною технологією G-Tech, він забезпечує просту, безпечну та ефективну роботу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,7 кг |
| Довжина виробу | 174 мм |
| Кількість зарядних виходів | 2 |
| Максимальний струм заряджання | 25 А |
| Номер за каталогом виробника | GEAD1000-EB |
| Підходить для (кількість елементів NiCd/NiMH) (макс.) | 18 |
| Підходить для (кількість комірок LiPo/LiIon/LiFe) (макс.) | 7 |
| робоча напруга | 100 - 240 В змінного струму |
| Технічні характеристики зарядного пристрою | Подвійна потужність заряджання, визначення стану батареї, функція розряджання, опція швидкого заряджання, графічний дисплей, індивідуальний моніторинг, діагностика напруги заряджання, контроль температури. |
| Тип роз'єму | XT90-S |
| Ширина вироби | 186 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 008 ₴




