Характеристика
- Підставка пристрою виключає коливання, виготовлена з машинного лиття (порошкове покриття) та забезпечує стабільну роботу без вібрацій.
- Точно розташовані магнітні пилкові консолі, надзвичайно легкі, тверді та вузькі в діапазоні різання, забезпечують безперешкодний огляд заготовки.
- Повітродувка для стружки з регульованою форсункою.
- Вбудовані опори для кріплення пилососа.
- Пильний стіл з литого під тиском алюмінію (розмір: 400 x 250 мм)
- Розблокування та зсув назад полегшує заміну пильного полотна.
- Звичайні пильні полотна для тонкого різання оснащені запатентованими високоміцними ярмовими каменями.
- Точне звуження в кронштейні пилки
- Зручна ручка дозволяє точно натягувати
- Легке розділення оргскла, склопластику, пінопласту, пінобетону, гуми, шкіри та корку.
Комплект поставки
- По 5 товстих і тонких дисків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proxxon |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 20 кг |
| Довжина виробу | 580 мм |
| Кількість ударів | 900 / хв1400 / хв |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Рука | 460 мм |
| Тип продукту | Пазл |
| висота продукту | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 533 ₴




