
Будівельний радіатор Master Klimatechnik 1650 Вт, 3300 Вт жовтий, чорний B-3IT 6066250
15 840 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066250
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Електричний обігрівач Master B 3.3 EPB
Характеристики продукту
- Без споживання кисню
- ККД 100%
- Без запаху, без вихлопних газів, без конденсату
- Дуже плавний хід
Опис
Електричні обігрівачі можна використовувати різними способами в багатьох різних сферах. Вони ефективні, швидко забезпечують чисте та безпечне тепло, а також ідеально підходять для тимчасового обігріву, оскільки вони портативні та прості у використанні. Електричні обігрівачі Master є дуже надійними та ефективними завдяки високоякісним компонентам.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,7 кг |
| Кількість передач | 3 |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IPX4 |
| Функції опалювального приладдя | Обдування холодним повітрям. З вбудованим термостатом. Захист від перегрівання. |
| Ширина вироби | 270 мм |
| висота продукту | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 840 ₴
