
Сонячний вуличний світильник Steinel 671006 з датчиком руху, 1x1,2 Вт, немає, 150 лм, 3000 K, IP44, білий 6066273
16 958 ₴
- В наявності
- Код: 6066273
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вуличний сонячний світильник з датчиком руху

Характеристики продукту
- 6 білих світлодіодів
- Перемикається сильне світло.
- вбудований компас

Опис
Інноваційні датчики реагують на рух і автоматично вмикають освітлення у вигляді сильного світлодіодного світла, а потім автоматично вимикають його, якщо воно не потрібне.
Він ідеально підходить для встановлення на огорожах, стінах і зовнішніх стінах - скрізь, де немає джерела живлення. Лампи XSolar LS є вражаючим рішенням для внутрішнього та зовнішнього застосування – з точки зору дизайну та, звичайно, з точки зору технології. Система світлодіодного освітлення потужністю 1,2 Вт із безпрецедентною яскравістю 124 лм/Вт у 12 разів ефективніша за традиційні лампочки та рівномірно освітлює площу до 30 м2. Термін служби світлодіодів Steinel становить 50 000 годин, тому їх часта заміна не потрібна. Це означає, що вам більше ніколи не доведеться міняти лампочку!
Лампа XSolar L-S також оснащена інфрачервоним датчиком, вбудованим у світлодіодну панель. Кут виявлення: 140°. Дальність: 8 м радіально. Світло вмикається лише тоді, коли датчик виявляє рух. Функція датчика автоматично вмикає світло в сутінках (або коли яскравість падає нижче 2 люкс) із затримкою, що контролюється програмним забезпеченням. Це запатентоване, інтелектуальне рішення з мікропроцесорним керуванням забезпечує максимальну енергоефективність. Крім того, є функція освітлення.
XSolar LS оснащений монокристалічною сонячною панеллю з корпусом з матового мінерального скла для оптимального перетворення сонячного світла. Як сонячна панель, так і світлодіодна панель можна нахиляти. Додатковий вбудований компас забезпечує точну орієнтацію сонячних панелей на південь. Крім того, сонячну панель і світлодіодну панель можна монтувати окремо – наприклад, на правому та лівому кутах будинку – для оптимального вирівнювання сонячних панелей відносно сонця.
Крім того, можна заряджати акумулятор через порт micro USB, наприклад, коли сонце не світить або освітлення недостатнє.
Він ідеально підходить для встановлення на огорожах, стінах і зовнішніх стінах - скрізь, де немає джерела живлення. Лампи XSolar LS є вражаючим рішенням для внутрішнього та зовнішнього застосування – з точки зору дизайну та, звичайно, з точки зору технології. Система світлодіодного освітлення потужністю 1,2 Вт із безпрецедентною яскравістю 124 лм/Вт у 12 разів ефективніша за традиційні лампочки та рівномірно освітлює площу до 30 м2. Термін служби світлодіодів Steinel становить 50 000 годин, тому їх часта заміна не потрібна. Це означає, що вам більше ніколи не доведеться міняти лампочку!
Лампа XSolar L-S також оснащена інфрачервоним датчиком, вбудованим у світлодіодну панель. Кут виявлення: 140°. Дальність: 8 м радіально. Світло вмикається лише тоді, коли датчик виявляє рух. Функція датчика автоматично вмикає світло в сутінках (або коли яскравість падає нижче 2 люкс) із затримкою, що контролюється програмним забезпеченням. Це запатентоване, інтелектуальне рішення з мікропроцесорним керуванням забезпечує максимальну енергоефективність. Крім того, є функція освітлення.
XSolar LS оснащений монокристалічною сонячною панеллю з корпусом з матового мінерального скла для оптимального перетворення сонячного світла. Як сонячна панель, так і світлодіодна панель можна нахиляти. Додатковий вбудований компас забезпечує точну орієнтацію сонячних панелей на південь. Крім того, сонячну панель і світлодіодну панель можна монтувати окремо – наприклад, на правому та лівому кутах будинку – для оптимального вирівнювання сонячних панелей відносно сонця.
Крім того, можна заряджати акумулятор через порт micro USB, наприклад, коли сонце не світить або освітлення недостатнє.
Характеристика
- Вбудований компас
- Роз'єм мікро-USB
Комплект поставки
- Сонячна панель
- Світлодіодна панель
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steinel |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1x LiFePo (2500 мАч) |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Глибина продукту | 187 мм |
| Довжина виробу | 187 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | Білий |
| Кут виявлення | 140° |
| Максимальна ширина перегляду | 8 м |
| Максимальний діапазон обертання | 55° |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність лампи | 1,2 дюйма |
| робоча напруга | 3,7 В |
| Ручка | брак |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Час освітлення (макс.) | 30 годин |
| Ширина вироби | 189 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 958 ₴


