
Стартовий комплект світлодіодного садового прожектора Система освітлення Paulmann Plantini Plug&Shine 7,5 Вт 90 лм 6066277
13 108 ₴
- В наявності
- Код: 6066277
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Базовий комплект Plug & Shine, заземлювальний контакт Plantini IP653000K 3x2.5W 24V Антрацит + контролер Smart Home Zigbee

Характеристики продукту
- Комплект із 3 шт. + контролер для розумного дому Zigbee, регульований яскравістю, поворотний

Опис
Система зовнішнього освітлення Plug & Shine – ідеальне рішення для зовнішнього використання в таких місцях, як сади, патіо, під'їзні шляхи чи інші відкриті майданчики. Порівняно з іншими системами, що працюють від мережі змінного струму 220 В та потребують прокладання кабелів, повна система зовнішнього освітлення Plug & Shine живиться від постійного струму 24 В. Кабелі живлення 24 В для окремих компонентів системи можна прокладати безпосередньо на підлозі або в землі. Це усуває необхідність прокладання кабелів, як це відбувається у звичайних системах. Це дозволяє легко планувати та реалізовувати освітлювальні установки. Безпечна система освітлення 24 В пропонує комплексний водонепроникний захист та найвищий рівень безпеки під час встановлення та експлуатації. Вона також може похвалитися простим підключенням компонентів. Креативні ідеї освітлення можна швидко та легко втілити в життя за допомогою системи освітлення Plug & Shine. Повна система пропонує правильне освітлення та застосування для широкого спектру проектів. Усі компоненти можна придбати в одного джерела, вони повністю сумісні або розширювані. Розпакуйте, підключіть та освітіть свій сад: стартовий комплект Plug & Shine Plantini, що складається з трьох теплих білих штекерних ламп, трансформатора та з'єднувального кабелю, – це ідеальне знайомство зі світом зовнішнього освітлення. Підключаються до мережі світильники ідеально підходять для освітлення невеликих чагарників та квітів, їх можна розташовувати окремо та вони повністю захищені від атмосферних впливів. За потреби систему можна розширити додатковими компонентами Plug & Shine. За допомогою контролера Plug & Shine Zigbee ви можете вмикати та регулювати яскравість вашої системи зовнішнього освітлення 24 В. Один контролер стане ідеальним доповненням до вашої системи, якщо ви хочете керувати різними сценаріями у вашому саду чи на патіо. Контролер сумісний із Zigbee 3.0. Zigbee — це протокол радіопередачі, який дозволяє об’єднувати пристрої різних виробників у мережу.
Комплект поставки
- 3 фари
- Контролер розумного дому Zigbee
- трансформатор
- З'єднувальний кабель 5 м
- Інструкція користувача
Коментарі
Сумісний з: Amazon Alexa Echo Plus, Philips Hue Bridge 2 (окрім: Hue Entertainment), Osram Lightify та іншими. - Незабаром: Apple HomeKit.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Системні вимоги
- Керуйте своїм Smart Friends Box за допомогою безкоштовного додатку Smart Friends для iOS та Android.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 комплект |
| Волість | 7,5 Вт |
| Загальний світловий потік | 270 лм |
| Клас захисту | III |
| Кут поширення світла | 45° |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | (Ш x В) 7,7 см x 22,3 см |
| Світловий потік (люмен) | 90 лм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Ширина вироби | 7,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 108 ₴






