
Стартовий комплект світлодіодного садового прожектора Paulmann 4064161325880 Система освітлення Plug&Shine 24 Вт 520 лм 6066282
18 883 ₴
- В наявності
- Код: 6066282
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Сонячна садова лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 24 Вт
- Загальний світловий потік = 2080 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий

Опис
Система зовнішнього освітлення Plug & Shine – ідеальне рішення для освітлення на відкритому повітрі, таких як сади, патіо, під'їзні шляхи чи інші відкриті майданчики.
Порівняно з іншими системами, що працюють від мережі змінного струму 220 В та потребують прокладання кабелів, вся система зовнішнього освітлення Plug & Shine живиться від постійного струму 24 В. Кабелі живлення 24 В для окремих компонентів системи можна прокладати безпосередньо на підлозі або закопувати. Це усуває необхідність у проведенні проводки, пов'язаної з традиційними системами. Це дозволяє легко планувати та впроваджувати освітлювальні установки. Безпечна система освітлення 24 В пропонує комплексний захист від води та найвищий рівень безпеки під час встановлення та експлуатації.
Він також вражає простим підключенням компонентів. Креативні ідеї освітлення можна швидко та легко втілити в життя за допомогою системи освітлення Plug & Shine. Комплексна система пропонує відповідне освітлення та застосування для широкого кола проектів. Усі компоненти можна придбати в одного джерела, вони повністю сумісні та розширювані.
Порівняно з іншими системами, що працюють від мережі змінного струму 220 В та потребують прокладання кабелів, вся система зовнішнього освітлення Plug & Shine живиться від постійного струму 24 В. Кабелі живлення 24 В для окремих компонентів системи можна прокладати безпосередньо на підлозі або закопувати. Це усуває необхідність у проведенні проводки, пов'язаної з традиційними системами. Це дозволяє легко планувати та впроваджувати освітлювальні установки. Безпечна система освітлення 24 В пропонує комплексний захист від води та найвищий рівень безпеки під час встановлення та експлуатації.
Він також вражає простим підключенням компонентів. Креативні ідеї освітлення можна швидко та легко втілити в життя за допомогою системи освітлення Plug & Shine. Комплексна система пропонує відповідне освітлення та застосування для широкого кола проектів. Усі компоненти можна придбати в одного джерела, вони повністю сумісні та розширювані.
Характеристика
- Роторний
- Регульована яскравість
Комплект поставки
- 4 світлодіодні садові прожектори
- З'єднувальний кабель 5 м
- трансформатор
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 4 шт. |
| Волість | 24 Вт |
| Діаметр виробу | 5,2 см |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | Антрацит |
| Компонент системи сонячного освітлення | Стартовий комплект світлодіодного садового прожектора |
| Потужність лампи | 6 дюймів |
| робоча напруга | 24 В |
| Світловий потік (люмен) | 520 лм |
| Тип продукту | Система освітлення Plug&Shine |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 883 ₴









