
Тепловізійна камера Flir C5

Характеристики продукту
- Тепловізійна камера 8,7 Гц
- Діапазон температур від -20 до +400 °C
- Термочутливість 70 мК

Опис
Компактна тепловізійна камера FLIR C5 є важливим інструментом для інспекції будівель, обслуговування систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, ремонту електрообладнання та інших завдань з усунення несправностей.
Потужна камера FLIR C5 оснащена тепловізійною камерою, камерою візуального огляду та світлодіодним ліхтариком, що дозволяє легко виявляти приховані проблеми. Інтегроване хмарне підключення FLIR Ignite™ дозволяє передавати, зберігати та створювати резервні копії даних, щоб зображення завжди були доступні на всіх ваших пристроях.
Вбудований 3,5-дюймовий сенсорний екран простий у використанні, що дозволяє швидко проводити огляди, створювати документи про ремонт і ділитися доказами з клієнтами. З FLIR C5 у кишені ви завжди зможете знайти гарячі запобіжники, витоки повітря, проблеми з сантехнікою тощо.
Потужна камера FLIR C5 оснащена тепловізійною камерою, камерою візуального огляду та світлодіодним ліхтариком, що дозволяє легко виявляти приховані проблеми. Інтегроване хмарне підключення FLIR Ignite™ дозволяє передавати, зберігати та створювати резервні копії даних, щоб зображення завжди були доступні на всіх ваших пристроях.
Вбудований 3,5-дюймовий сенсорний екран простий у використанні, що дозволяє швидко проводити огляди, створювати документи про ремонт і ділитися доказами з клієнтами. З FLIR C5 у кишені ви завжди зможете знайти гарячі запобіжники, витоки повітря, проблеми з сантехнікою тощо.
Характеристика
- Інтегроване світлодіодне освітлення
- Камера візуального огляду
- 6 кольорових палітр
Комплект поставки
- FLIR C5
- Сумка
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Базова точність (+/-) | 3 °С |
| Довжина виробу | 138 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальний діапазон вимірювання температури | +400 °С |
| Модель із каталогу виробника | C5 (Wi-Fi) |
| Мінімальна фокусна відстань | 0,3 м |
| Розміри | (Д x Ш x В) 138 x 84 x 24 мм - |
| Різкість | фіксований фокус |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Температурна чутливість | 70 мК |
| Тип продукту | Тепловізійна камера |
| Ширина вироби | 84 мм |
| висота продукту | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 808 ₴










