
Компактний FLIR C3-X

Характеристики продукту
- Тепловізійна камера 8,7 Гц
- Діапазон вимірювання температури від -20 до 300 °C
- Болометричний шаблон
- Термочутливість 70 мК

Опис
З FLIR C3-X пошук прихованих проблем, документування ремонтів та надання доказів клієнтам ще ніколи не було таким простим. Завдяки тепловізійному датчику 128 x 96, MSX® (багатоспектральна динамічна візуалізація), візуальній 5-мегапіксельній камері та світлодіодному робочому освітленню, C3-X є економічно ефективним інструментом для електричних/механічних, структурних та технічних перевірок. Завантажуйте зображення безпосередньо до хмарного сховища FLIR Ignite™, де ви можете впорядковувати та створювати резервні копії файлів. Миттєво діліться зображеннями зі своїми клієнтами або створюйте професійні звіти зі свого мобільного пристрою чи комп'ютера.
Комплект поставки
- C3-X
- Ремінець для камери
- USB-кабель
- Справа
- Друкована документація
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | Bluetooth®WANUSB 2.0 |
| Базова точність (+/-) | 3 °С |
| Дозвіл екрану | 640 x 480 пікселів |
| Кількість колірних палітр | 4 |
| Маса | 0,52 кг/м |
| Модель із каталогу виробника | C3-X Компактний |
| Поле зору (FOV) | 71,5° × 56° |
| Просторова роздільна здатність (IFOV) | 7,9 мрад |
| Сертифікат опору | IP54 |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ІЧ-камери | MSX®WiFi Вбудована цифрова камера з захистом від падінь із висоти 2 м і вбудованою світлодіодною підсвіткою |
| Характеристики дисплея | 8,89 см |
| Ширина вироби | 160 мм |
| висота продукту | 115 мм |
| температура довкілля | -10-50 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 783 ₴




