Кишенькова тепловізійна камера ThermoVisualizer

Характеристики продукту
- Тепловізійна камера 9 Гц
- Діапазон вимірювання температури від -20 до +650 °C
- Болометричний шаблон
- Термочутливість 150 мК

Опис
Тепловізійна камера дозволяє візуалізувати температурні профілі, втрати енергії, теплові містки, електричні перевантаження та утворення вологи. Інфрачервоне, цифрове та змішане зображення забезпечують користувачеві гнучке представлення досліджуваної області. Зображення зберігаються на знімній карті micro SD. Пристрій має USB-інтерфейс та висококонтрастний кольоровий TFT-дисплей. Після встановленого часу він автоматично вимикається для економії енергії.
Характеристика
- Візуалізація температурних кривих для використання в будівництві, електротехніці та промисловості
Комплект поставки
- Кишенька термовізуалізації
- Карта Micro SD на 4 ГБ
- Батарейки
- Сумка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність (+/-) | 3 °С |
| Джерело живлення | 4 x 1,5 В LR03 (AAA) |
| Довжина виробу | 46 мм |
| Дозвіл екрану | 128 x 160 пікселів |
| Мінімальний діапазон вимірювання температури | -20 °C |
| Поле зору (FOV) | 33° |
| Стан | Нове |
| Температурна чутливість | 150 мК |
| Характеристики дисплея | 1,8-дюймовий кольоровий TFT-дисплей |
| Ширина вироби | 70 мм |
| висота продукту | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 233 ₴










