
Тепловізійна камера HIKMICRO HM-TP30-1AQF-Eco-V 96 x 96 пікселів від -20 до +550 °C 6066387
22 383 ₴
- В наявності
- Код: 6066387
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Тепловізійна камера HIKMICRO HM-TP30-1AQF-Eco-V

Характеристики продукту
- Тепловізійна камера 25 Гц
- Діапазон вимірювання температури від -20 до +550 °C
- Болометричний матричний зображення 96 x 96 пікселів
- Термочутливість 50 мК
Опис
Ручна тепловізійна камера з роздільною здатністю ІЧ-випромінювання 96 x 96 точок вимірювання – чудовий інструмент для швидкого виявлення та виправлення помилок на будівельних майданчиках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Базова точність (+/-) | 2 °С |
| Довжина виробу | 196 мм |
| Кількість колірних палітр | 6 |
| Мінімальний діапазон вимірювання температури | -20 °C |
| Поле зору (FOV) | 50° x 50° |
| Розміри | (Д x Ш x В) 196 x 59 x 117 мм - |
| Сертифікат опору | IP54 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Тепловізійна камера |
| Частота оновлення | 25 Гц |
| висота продукту | 117 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 383 ₴

