
Кухонний термометр для харчових продуктів ebro 1340-5121-ISO, від -50 до 150 °C, калібрування (ISO) 6066399
12 758 ₴
- В наявності
- Код: 6066399
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Кухонний термометр для їжі ebro 1340-5121-ISO - калібрування (ISO)
Характеристики продукту
- Діапазон вимірювання: від -50 до +150°C
Опис
Класичний вставний термометр для контролю температури їжі та готової їжі.
Характеристика
- Датчик NTC
- 7-міліметровий РК-дисплей
- Перемикання між °C/°F.
Комплект поставки
- Кришка · Батарейка · Інструкція користувача.
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у формулі калібрування, яку можна знайти в розділі «Завантаження».
На цю статтю не поширюється право на відмову.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | ±1 °C (від -10 до +120 °C) |
| Ваги | 13 г |
| Джерело живлення | Батарейка-таблетка AG10 |
| Довжина виробу | 50 мм |
| Максимальний діапазон вимірювання температури | 150 °С |
| Розміри | (Д x Ш) 50 мм x 40 мм - |
| Служба калібрування | 3 відповідних калібрувальних значення для діапазону пристрою (-18; 0; +60°C) |
| Тип датчика | НТК |
| Ширина вироби | 40 мм |
| діапазон температур | от -50 до +150 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 758 ₴
