
Кухонний харчовий термометр TFA Dostmann, кат. № 30.1015, від -40 до 200 °C, калібрування (ISO) 6066407
12 583 ₴
- В наявності
- Код: 6066407
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Термометр для їжі TFA Dostmann Kitchen, кат. № 30.1015-ISO - Калібрування (ISO)
Характеристики продукту
- З датчиком (NTC)
- 110 мм для визначення температури повітря, газів, рідин та пластикових матеріалів
- Ідеально підходить для харчових продуктів (HACCP), ремесел, промисловості та аматорів
- Відображення температури в °C та °F
- Функції утримання, мінімальної та максимальної
- Водонепроникний
- Датчик з кабелем 60 см.
- У комплекті кріпильний затискач та настільна підставка
Характеристика
- З датчиком (NTC)
- 110 мм для визначення температури повітря, газів, рідин та пластикових матеріалів
- Ідеально підходить для харчових продуктів (HACCP), ремесел, промисловості та аматорів
- Відображення температури в °C та °F
- Функції утримання, мінімальної та максимальної
- Водонепроникний
- Датчик з кабелем 60 см.
- У комплекті кріпильний затискач та настільна підставка
Комплект поставки
- Кріпляча кліпса
- Тримач для столу
- Батарейки
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | ±1 °C (за температури від -25 °C до 150 °C), інакше ±1,5 °C |
| Джерело живлення | 2 × 1,5 В ААА |
| Довжина датчика | 110 мм |
| Діапазон вимірювання температури | от -40 до 200 °С |
| Максимальний діапазон вимірювання температури | 200 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 66 x 20 x 109 мм - |
| Температурна роздільна здатність | 0,1 °С |
| Тип датчика | НТК |
| Ширина вироби | 20 мм |
| висота продукту | 109 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 583 ₴

