
Кухонний термометр для харчових продуктів ebro TDC 150 1340-1611-ISO, від -50 до 150 °C 6066409
13 633 ₴
- В наявності
- Код: 6066409
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Кухонний термометр для їжі ebro 1340-1611-ISO - калібрування (ISO)
Характеристики продукту
- Постійно підключений датчик, загострений на кінці
Опис
Недорогий термометр-щуп для контролю температури м'яса, ковбас, фруктів, риби, хліба та борошняних виробів.
Характеристика
- Міцна, ударостійка конструкція
- Датчик температури NTC діаметром 3,5 мм
- Перемикання між °C/°F.
Комплект поставки
- Кришка · Акумулятор
- · Інструкція користувача.
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у формулі калібрування, яку можна знайти в розділі «Завантаження».
На цю статтю не поширюється право на відмову.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | ±1 °С |
| Ваги | 36 г |
| Джерело живлення | Варта В393 |
| Довжина датчика | 125 мм |
| Діапазон вимірювання температури | от -50 до 150 °С |
| Максимальний діапазон вимірювання температури | 150 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 85 x 24 x 26 мм - |
| Служба калібрування | 3 відповідних калібрувальних значення для діапазону пристрою (-18; 0; +60°C) |
| Технічні характеристики термометричного зонда | Відповідність вимогам ХАССП |
| Тип продукту | Штиковий термометр (ХАССП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 633 ₴
