
Термометр типу K VOLTCRAFT K102 + TP206 VC-10514285, -200 - +1370 °C, калібрування (ISO) 6066418
15 208 ₴
- В наявності
- Код: 6066418
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Цифровий термометр + поверхневий зонд

Характеристики продукту
- Можливість підключення всіх датчиків температури типу K за допомогою мініатюрного штекера термопари
- 2-канальний

Опис
K102 – це доступний спосіб розпочати професійне вимірювання температури – високоякісний, довговічний вимірювач температури за найкращою ціною. Поверхневий зонд TP-206 (тип K)
Він особливо добре підходить для вимірювання температури твердих поверхонь у діапазоні температур від -100 до 400°C. Його пружинний термопарний зонд також дозволяє вимірювати на неплоских поверхнях, гарантуючи швидке визначення температури. Вигнутий зонд полегшує доступ до точок вимірювання, до яких можна дістатися лише під кутом 90°. Це робить його ідеальним для всіх застосувань у промисловості, будівництві, автомобілебудуванні, зварюванні або лиття під тиском.
Він особливо добре підходить для вимірювання температури твердих поверхонь у діапазоні температур від -100 до 400°C. Його пружинний термопарний зонд також дозволяє вимірювати на неплоских поверхнях, гарантуючи швидке визначення температури. Вигнутий зонд полегшує доступ до точок вимірювання, до яких можна дістатися лише під кутом 90°. Це робить його ідеальним для всіх застосувань у промисловості, будівництві, автомобілебудуванні, зварюванні або лиття під тиском.
Характеристика
- Вимірювання мін/макс, функція утримання даних та функція відносного вимірювання
- Можливість вирівнювання
- Перемикання між °C/°F
- Автоматичне вимкнення
- Для всіх датчиків температури типу K з мініатюрним термопарним штекером.
- Клас допуску термопарного зонда IEC584
- Тип K Клас II.
Комплект поставки
- Батарейка (9 В)
- Інструкція користувача
- Датчик поверхні TP-206
Коментарі
З датчиком типу K класу II можливі вимірювання до +1200 °C. Однак з міркувань безпеки та вашого власного захисту під час вимірювання рекомендується лише одне застосування до максимальної температури 400 °C!
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у шаблоні калібрування, який можна знайти в розділі «Завантаження». На цей товар не поширюється право відмови.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність (+/-) | 1 °С |
| Джерело живлення | Батарейка 9 В (1 шт.) |
| Довжина датчика | 265 мм |
| Конструкція датчика | подключен |
| Мінімальна температура | -200 °C |
| Розміри | (Д x Ш x В) 164 x 54 x 34 мм - |
| Стан | Нове |
| Специфікація | 2-й канал |
| Тип датчика | K |
| Час відгуку | 2 секунди |
| Ширина вироби | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 208 ₴











