
Промисловий термометр VOLTCRAFT K202 з реєстратором даних

Характеристики продукту
- 4-канальний
- Для датчика типу K
- Реєстратор даних на 16 000 значень

Опис
Цей термометр професійної серії має діапазон вимірювання від -200 до +1370°C та надзвичайно високу точність вимірювання. Він відповідає найвищим професійним вимогам. Прилад оснащений інтерфейсом RS-232, що дозволяє зчитувати та редагувати дані на комп'ютері за допомогою програмного забезпечення, що входить до комплекту. Для довгострокового моніторингу процесів він має пам'ять для зберігання даних до 16 000 виміряних значень.
Характеристика
- Функція утримання даних
- Вимірювання мін/макс та середнього значення
- Усі канали одночасно
- Індикатор різниці T1 - T2
- Функція автоматичного вимкнення
- Перемикання °C/°F
- Розетка для підключення блоку живлення.
Комплект поставки
- 2 дротяні датчики типу K (макс. до 200°C)
- 9-вольтова батарея
- Сумка
- Інструкція користувача
- Програмне забезпечення
- З'єднувальний кабель.
Коментарі
Зверніть увагу, що обмін/пробна покупка програмного забезпечення можлива лише в оригінальній, непошкодженій або запечатаній упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | ± (0,3% + 1ºС) |
| Ваги | 180 г |
| Джерело живлення | Батарейка 9 В або додатковий під'єднаний блок живлення |
| Конструкція датчика | подключен |
| Мінімальна температура | -200 °C |
| Розміри | (Ш x В x Г) 64 x 184 x 30 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація | 4-канальний |
| Технічні характеристики термометричного зонда | Функція реєстратора даних |
| Тип продукту | Термометр |
| висота продукту | 184 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 208 ₴






