
Тип термометра Pt1000 VOLTCRAFT PTM-110 VC-9960460, -70 - 250 °C, Калібрування (ISO) 6066429
16 958 ₴
- В наявності
- Код: 6066429
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Водонепроникний універсальний термометр PTM-110 зі стаціонарно встановленим занурювальним датчиком Pt1000 (Ø 3 мм)

Характеристики продукту
- Точний універсальний датчик Pt1000 (повністю стійкий до високих температур до +250°C)
- Водонепроникний згідно зі стандартом IP65.

Опис
PTM-110 вражає своїм ергономічним дизайном, пило- та водонепроникною конструкцією відповідно до IP 65/67, а також підсвіченим дисплеєм. Цей компактний термометр — це повноцінний пристрій, що містить датчик з максимальною загальною точністю.
Цей універсальний датчик може використовуватися за температур до 250°C (включно з тримачем та кабелем) та має компактний дизайн і малий діаметр трубки. Всередині встановлено: високоякісні датчики Pt1000.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Цей універсальний датчик може використовуватися за температур до 250°C (включно з тримачем та кабелем) та має компактний дизайн і малий діаметр трубки. Всередині встановлено: високоякісні датчики Pt1000.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 3-рядковий сегментований дисплей з підсвічуванням та верхнім дисплеєм
Комплект поставки
- 0,1°C
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у шаблоні калібрування, який можна знайти в розділі «Завантаження». На цей товар не поширюється право відмови.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність (+/-) | 0,1 °С |
| Джерело живлення | 2 батарейки типу АА (у комплекті) |
| Конструкція датчика | постійний |
| Мінімальна температура | -70 °C |
| Розміри | (Д x Ш x В) 28 x 54 x 108 мм - |
| Стан | Нове |
| Спосіб передавання інформації | 3-рядковий дисплей із підсвіткою, захищений міцною пластиною, індикація однією кнопкою |
| Тип датчика | Pt1000 |
| Ширина вироби | 54 мм |
| висота продукту | 108 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 958 ₴



