
Senseca AX 115-M3-01B-300 Занурювальний датчик від -50 до +250 °C Тип датчика Pt100 6066446
14 858 ₴
- В наявності
- Код: 6066446
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Занурювальний датчик AX 115-M3 Pt100, велика ручка

Характеристики продукту
- Тип датчика Pt100
- від -50 до +250 °C

Опис
AX 111 — це точний датчик температури Pt100 з чутливим елементом, виготовленим за тонкоплівковою технологією.
Зонди призначені для використання в газах, рідинах та м'яких матеріалах. Трубка датчика виготовлена з нержавіючої сталі, стійкої до іржі та температур, що підходить для постійного контакту з харчовими продуктами.
Кабель опціонально оснащений роз'ємом M12 або вільними кінцями.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зонди призначені для використання в газах, рідинах та м'яких матеріалах. Трубка датчика виготовлена з нержавіючої сталі, стійкої до іржі та температур, що підходить для постійного контакту з харчовими продуктами.
Кабель опціонально оснащений роз'ємом M12 або вільними кінцями.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Змінний
- Швидкий та точний
- Платиновий датчик Pt100 для 4-провідного еталонного термометра (наприклад, PRO115)
- Ергономічна ручка з високою робочою температурою до 120°C
- Міцний для тривалого професійного використання
- легко чистити
- Водонепроникний згідно зі стандартом IP67.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Том.М |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 85 г |
| Довжина датчика | 300 мм |
| Діаметр виробу | 3 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальний діапазон вимірювання температури | +250 °С |
| Розміри | (Ø) 3 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Датчик занурення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 858 ₴



