
Вимірювач кондуктометрії VOLTCRAFT LWT-100, провідність, солоність, розчинені частинки (TDS) 6066459
24 483 ₴
- В наявності
- Код: 6066459
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Прилад для вимірювання провідності LWT-100

Характеристики продукту
- Водонепроникний згідно зі стандартом IP67.
- З високоякісною графітовою вимірювальною коміркою
- Швидке визначення виміряних значень
Опис
LWT-100 вражає своїм ергономічним дизайном, захистом від пилу та води IP67, а також дисплеєм з підсвічуванням. Компактний вимірювач кондуктометрії VOLTCRAFT LWT-100 оснащений точною та довговічною вимірювальною коміркою з широким діапазоном вимірювання для універсального використання, від деіонізованої води до морської води.
Галузі застосування включають прісноводні та морські акваріуми, фільтри зворотного осмосу та аналогічні фільтри, процеси очищення, процеси охолодження/змащення, вирощування рослин та сільське господарство; лабораторії, забезпечення якості, послуги.
Галузі застосування включають прісноводні та морські акваріуми, фільтри зворотного осмосу та аналогічні фільтри, процеси очищення, процеси охолодження/змащення, вирощування рослин та сільське господарство; лабораторії, забезпечення якості, послуги.
Характеристика
- Автоматичне перемикання діапазону вимірювання
- Автоматична температурна компенсація
- 4 міцні, прості у використанні кнопки
- Ударостійкий корпус з ABS-пластику з ударостійкою дисплейною панеллю.
Комплект поставки
- Вимірювач провідності
- 2 батареї AA.
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична температурна компенсація | да (интеграция) |
| Довжина виробу | 28 мм |
| Діапазон вимірювання провідності | 1 мкСм/см — 100,0 мСм |
| Максимальний діапазон вимірювання TDS | 2000 мг/л |
| Максимальний діапазон вимірювання температури | +105,0 °С |
| Мінімальний діапазон вимірювання провідності | 1 мкСм/см |
| Робоча температура | -20 +50 °С |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | РК-цифровий цифровий |
| Точність | Провідність: ±0,5% від молекулярної маси. ±0,5% від повної шкали. Температура: ±0,3 °C. |
| Ширина вироби | 54 мм |
| висота продукту | 108 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 483 ₴

